رزرواسیون آنلاین تور
رزرواسیون آنلاین هتل
رزرو آنلاین پرواز

مارکوپولو در یک نگاه

نام شرکت: ایرانگردی مارکوپولو قشم
ساختار شرکت: مسئولیت محدود
نام شرکت مادر: شرکت توسعه گردشگری مارکوپولو آسیا
سال تأسیس: 1388
شماره ثبت: 2632
نوع فعالیت: عمده فروش خدمات سفر
تعداد کارکنان: 150 نفر
تعداد نمایندگان فروش: 1500 نماینده فعال


آرمان ایرانگردی مارکوپولو
"می خواهیم خوشنام ترین و بنام ترین شرکت سفر و گردشگری در ایران باشیم و به بهترین شکل نیازهای مشتریان خود را در ایران و جهان پیش بینی و برآورده کنیم ."


باورهای ایرانگردی مارکوپولو
بر این باوریم که سفر فعالیتی لذت بخش و متعالی است و ضامن سلامت جسم، ذهن و روح. به این امر اعتقاد راسخ داریم، از این رو سایرین را به سفر ترغیب می کنیم. ما دغدغه یادگیری داریم. کشوری با جغرافیای وسیع و متنوع، تاریخی طولانی و تمدنی غنی داریم که باید بشناسیم و بشناسانیم. از این رو، برای ایرانشناسی طریقی بهتر از ایرانگردی پیدا نکرده ایم. همچنین بر این باوریم که برای حفظ گوهری به نام ایران، باید مسئولانه رفتار کنیم و دیگران را به رفتار مسئولانه دعوت کنیم. ما در قبال محیط، جامعه، کاکنان و مشتریان خود مسئولیم. حاضریم اموال خود را از دست دهیم ولی اعتماد همکاران، همراهان و همسفران خود را از دست ندهیم. به تعهد و تخصص خود ایمان داریم و نوآوری و همکاری را سرلوحه کار خود قرار می دهیم.



داستان مارکوپولو


هلدینگ مارکوپولو
در سال 1382 گروه مارکوپولو به عنوان اولین شرکت عمده فروش تور در ایران مطرح شد. بنیانگذاران گروه مارکوپولو جمعی از مدیران و پیشکسوتان شرکتهای خدمات مسافرتی و گردشگری کشور مانند تعطیلات، گالیور،کیان، سیاره، گالیتور که هر یک بیش از سی سال فعالیت و خدمتگزاری شایسته به گردشگران داخلی و خارجی را در کارنامه خود دارند. هلدینگ مارکوپولو دارای شرکت های تابعه به شرح ذیل است:

  • شرکت ایرانگردی مارکوپولو
  • شرکت سفرهای مارکوپولو (تورهای جهانگردی)
  •  شرکت آموزشی و پژوهشی مارکوپولو 
  • شرکت گردشگری سلامت مارکوپولو
  • شرکت گردشگری الکترونیک مارکوپولو
  • شرکت هتل های زنجیره ای مارکوپولو

ایرانگردی مارکوپولو
در تاریخ 1 دی ماه 1388، هلدینگ گردشگری مارکوپولو شرکت ایرانگردی را تاسیس و در سال 1389 به عنوان اولین عمده فروش تور داخلی به صنعت گردشگری ایران معرفی شد. شرکت ایرانگردی مارکوپولو با اتکا بر تخصص کارکنان و با حمایت و هدایت مدیران خود موفق شده است در زمانی کوتاه به برندی معروف و خوشنام در عرصه گردشگری تبدیل شود.
شرکت ایرانگردی فعالیت های خود را معطوف به سفر در داخل مرزهای ایران کرده است و در سال 1391 سیستم رزرو تور و هتل خود را به آژانس های مسافرتی سراسر کشور معرفی کرد. کاربران عادی و نمایندگان فروش با استفاده از این سیستم در هر زمان و از هر مکان می توانند تور و هتل رزرو کنند.
در همین سال، بخش تور ورودی مارکوپولو با تمرکز بر جذب گردشگران خارجی راه اندازی شد. این بخش به گردشگران خارجی از کشورهای مختلف خدمات تور، هتل، ترانسفر و ... عرضه می کند. همچنین، از سال 1392 شرکت ایرانگردی به طور مستمر در نمایشگاه های بین المللی گردشگری در کشورهای مختلفی چون آلمان، انگلستان، اسپانیا، فرانسه، ایتالیا، اتریش، هلند، روسیه، چین و ترکیه شرکت کرده است.
شرکت ایرانگردی در سال 1394 در مراسمی باشکوه با حضور فعالان گردشگری، نخستین سیستم رزرو آنی هتل را به صنعت گردشگری معرفی کرد که اکنون جامع ترین سیستم رزرو هتل در ایران است. این سیستم بیش از 500 هتل را پوشش می دهد و علاوه بر مشتریان نهایی، بسیاری از سایت های دیگر رزرو هتل، آژانس های مسافرتی و سازمان ها از آن خرید می کنند. برخلاف سیستم قبلی، در این سیستم معطلی و وقفه وجود ندارد و تعداد هتل های تحت پوشش چند برابر شده است.
در این سال شرکت ایرانگردی برای پاسخگویی به نیازهای مختلف سازمان های دولتی و خصوصی، بخش توسعه بازار سازمانی خود را تأسیس کرد. این بخش نیازهای متنوع سازمان ها را در حوزه سفر شناسایی کرده است و با شرایط ویژه به سازمان های طرف قرارداد، کارکنان و بازنشستگان آنها خدمات عرضه می کند.
در سال 1395 بخش مراسم و تشریفات مارکوپولو افتتاح و به دنبال آن "مجله بین المللی گردشگری مارکوپولو" چاپ و منتشر شد. بخش مراسم و تشریفات پاسخگوی نیاز هموطنان به مدیریت و برگزاری همایش ها، سمینارها و نمایشگاه ها، اجاره خودرو و صدور گواهینامه بین المللی و رزرو سالن و غیره است. مجله مارکوپولو نیز حاوی دانستنی ها و خواندنی ها حوزه سفر است.

داستان مارکوپولو

خدمات مارکوپولو

تورهای داخلی (ویژه هموطنان ایرانی)
تورهای ایرانگردی، قلب تپنده مارکوپولو است و بخش بزرگی از شهرت برند مارکوپولو مدیون برگزاری تورهای باکیفیت بالا است. مارکوپولو در بیش از 100 مسیر صدها مقصد را در سراسر کشور پوشش می دهد و هموطنان عزیز می توانند با مراجعه به نمایندگان فروش مارکوپولو یا به صورت اینترنتی از طریق وب سایت مارکوپولو، تور مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنند. این تورها در طول سال به طور مرتب در ایام تعطیلات، آخر هفته ها و به مناسبت های مختلف برگزار می شوند. برنامه ریزی بی نقص، خدمات لوکس، راهنمایان تور حرفه ای، تنوع تورها، تعدد مسیرها، برگزاری تورها در تاریخ های مختلف، مارکوپولو را به اولین انتخاب سفر تبدیل می کند.

تور گروهی

تورهای مارکوپولو به دو شکل گروهی و اختصاصی برگزار می شوند:
"تورهای گروهی مارکوپولو در تاریخ های مشخص برگزار می شوند و همگان به صورت فردی و یا گروهی می توانند این تورها را خریداری کنند. این تورها جذابیت خاص خود را دارند. شما می توانید دوستان جدیدی پیدا کنید و از همسفری و هم صحبتی با آنها لذت ببرید. تجربه چندین ساله برگزاری این تورها و آشنایی راهنمایان تور مارکوپولو با مسیرها و مقصدها باعث می شود مسافران عزیز سفری بدون دغدغه را با بهترین برنامه ریزی و بالاترین هماهنگی تجربه کنند."


"تورهای اختصاصی همان تورهای سفارشی هستند. در این نوع تورها سفارش دهنده می تواند زمان سفر، مقصدهای مورد بازدید، مدت زمان اقامت، سرعت بازدید، نوع فعالیت ها و سطح خدمات را طبق نیاز خود مشخص کند و درخواست خود را به صورت تلفنی، ایمیلی یا از طریق وب سایت برای کارشناسان ما ارسال کند. کارشناسان ما از مسافران مجرب و راهنمایان حرفه ای تور هستند و در نقش مشاور سفر، جزئیات سفر را با مشتری بررسی می کنند. در نهایت سفر طبق میل و سلیقه مشتری، برنامه ریزی و اجرا می شود. این تورها به صورت انفرادی و یا گروهی برگزار می شوند ولی برخلاف تورهای (عمومی) گروهی، در این تورها افراد مشخصی مانند اعضای خانواده یا کارمندان یک شرکت یا گروهی از دوستان و آشنایان حضور دارند."

تور اختصاصی


تورهای ورودی (ویژه گردشگران خارجی)
مارکوپولو بخشی با عنوان تور ورودی دارد که گردشگران خارجی را از اقصی نقاط جهان به ویژه اروپا و امریکای شمالی به ایران جذب می کند. این بخش خدمات تور، رزرو هتل، ترانسفر فرودگاهی، رزرو سالن و اتاق جلسه، اجاره خودرو و بسیاری خدمات دیگر را به مهمانان عزیز از سایر کشورها عرضه می کند. کارشناسان این بخش با توانایی بازاریابی بالا و تسلط به یک یا چند زبان مانند انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی، فرانسوی یکی از ارکان اصلی موفقیت مارکوپولو در چند سال اخیر بوده اند. تورهای ورودی مارکوپولو عمدتا سفارشی هستند و گردشگران خارجی را با فرهنگ و تمدن ایران زمین و جغرافیای وسیع و متنوع آن آشنا می کنند.
همچنین، به خود می بالیم که در سایه تلاش های بی وقفه مدیران و کارکنان مارکوپولو و در نتیجه شرکت مستمر در نمایشگاه های بین المللی و معتبر خارجی سفر و گردشگری مانند WTM لندن، ITB برلین، BIT میلان، Fitur اسپانیا، Top Resa فرانسه، COTTM چین، توانسته ایم همکاری و اعتماد بسیاری از تورگردانان معتبر جهان را به خود جلب کنیم و در اعتلای نام ایران و ایرانی گامی برداریم.


رزرو هتل
شرکت ایرانگردی مارکوپولو در راستای پاسخگویی به همه نیازهای هموطنان عزیز و مسافران خارجی به خدمات سفر با سرمایه گذاری بزرگ در بستر فنی و نیروی انسانی متخصص موفق شده است تا جامع ترین، سریع ترین و ساده ترین سیستم رزرو هتل را در ایران راه اندازی کند. مشتریان نهایی، نمایندگان فروش، و سازمان ها می توانند به صورت اینترنتی و آنی در هر زمان هتل مورد نظر خود را در جای جای ایران عزیز رزرو کنند و تاییدیه رزرو خود را بلافاصله دریافت نمایند.
شرکت ایرانگردی مارکوپولو طرف قرارداد بیش از 500 هتل و سایر مرکز اقامتی در سراسر ایران است. علاوه بر مشتریان فردی هم اکنون بسیاری از سیستم رزرو هتل و سازمان های بزرگ داخلی و شرکت های مسافرتی خارجی هتل های مورد نیاز خود از طریق سیستم رزرو هتل مارکوپولو تأمین می کنند. ضمانت فروش، آنی و آسان بودن رزرو در کنار قیمت های فوق العاده سیستم رزرو هتل مارکوپولو را در ایران بی رقیب کرده است. 15 نفر کارشناس خبره در بخش رزرو هتل، هفت روز هفته به طور شبانه روزی فرایندهای رزرو را پایش و تمام درخواست را با دقت و ظرافت پاسخ می دهند.


مراسم و تشریفات
یکی از فعالیت های جذاب در دنیای گردشگری مدیریت و برگزاری رویدادهای مختلف از جمله برگزاری همایش ها، نمایشگاه ها، جشن ها و جشنواره ها است. شرکت ایرانگردی مارکوپولو در پاسخ به نیاز جامعه، بخش مراسم و تشریفات را راه اندازی کرده است تا به مشتریان داخلی و خارجی خود، خدمات لوکس و با کیفیت عرضه کند. کارشناسان این بخش از ایرانگردی مارکوپولو تلاش می کنند تا دغدغه افراد، گروه ها و سازمان ها را برای مدیریت و برگزاری مراسم به حداقل برسانند تا آنها با آسودگی خاطر به کارهای مهمتر خود بپردازند. مارکوپولو می تواند مدیریت و اجرای بخشی از مراسم و تشریفات مرتبط را بر عهده بگیرد و مجوزهای مربوط به همه فعالیت ها را از سازمان ها و ارگان های ذیربط اخذ کند.


بخش توسعه بازار سازمانی
شرکت ایرانگردی مارکوپولو با راه‌اندازی اتاق فکر و استفاده از نظرات کارشناسان و با همکاری سازمان‌های مختلف، نیازهای عمده شرکت های دولتی و خصوصی را در حوزه سفر شناسایی کرده و الگوهای موثر و کارآمدی را برای ارائه خدمات به آنها طراحی کرده است که ضامن رضایت سازمان ها و کارکنان آنها است. بخش توسعه بازار سازمانی کلیه خدمات شرکت را با شرایط ویژه و بالاترین کیفیت به سازمان ها عرضه می کند.

چرا مارکوپولو

چرا مارکوپولو


•    رزرو اینترنتی و آنی تور و هتل
مارکوپولو از جمله شرکت های معدود مسافرتی در ایران است که امکان رزرو اینترنتی تور و هتل را به مشتریان فردی و سازمانی می دهد.  به علاوه، مارکوپولو در حال حاضر تنها شرکت مسافرتی است که مشتریان می توانند بلافاصله و بدون معطلی هتل خود را رزرو و واچر (تأییدیه رزرو) خود را بی درنگ دریافت کنند.


•    تنوع  محصول
معرفی ده ها مسیر و مقصد جدید برگزاری تور، اجرای تورهای هیجان انگیز و خاص فرهنگی و طبیعت گردی برای افراد و گروه های نوجو، اضافه کردن هتل های جدید و اقامتگاه های خلاق به موجودی هتل ها در کنار اضافه کردن فعالیت های تفریحی ویژه همچون پرواز با هواپیما و هلی کوپتر و بالن بر فراز جاذبه های فرهنگی و چشم اندازهای زیبایی طبیعی بخشی از تلاش خانواده مارکوپولو برای متنوع سازی محصول و تعهد به نوآوری بوده است.


•    بالاترین ارزش خدمات
مارکوپولو به دلیل گارانتی کردن هتل ها در طول سال و خریدهای عمده، بهترین قیمت های هتل و تور را به مشتریان خود ارائه می دهد. با توجه به آنکه مارکوپولو به وعده خود، یعنی ارائه بهترین خدمات متعهد است، خدمات و محصولات مارکولو از بالاترین ارزش در مقایسه با قیمت برخوردار هستند.


•    پیشتیبانی مستمر
بیش از 60 نفر کارشناس تور، هتل و تشریفات همواره پاسخگوی درخواست ها و پرسش های مشتریان عزیز و نمایندگان محترم فروش هستند. این پشتیبانی در 7 روز هفته به صورت شبانه روزی برقرار است.

افتخارات مارکوپولو

داده ای برای نمایش وجود ندارد !

عضویت ها

داده ای برای نمایش وجود ندارد !

در مطبوعات

داده ای برای نمایش وجود ندارد !